KÜLLIKE HIIEMÄE akrüülmaalide ja sangviin-kriit tehnikas visandite näitus

Olen sündinud Tallinnas 1963. Õpingud mitmetes kunstikoolides päädisid tänase Eesti Kunstiakadeemia, toona ERKI, tootedisaineri eriala omandamisega 1989. aastal.

Elutee on pakkunud võimalust elada Hiiumaal ja Rakveres, kus möödusid loominguliselt aktiivsed aastad. Loodud sai mitmetele ettevõtetele logosid ja graafilisi firmastiile, sekka kaupluste, kohvikute ja ka kodude sisekujundusi. Samuti olen esinenud maalidega õlipastelli ja siidimaali tehnikas nii personaal- kui ka grupiäitustel.

2000 – 2010 juhatasin köögimööbli salongi “A la Carte Köögid” alustades Soome ettevõtte filiaalina, hiljem jätkates koostööd sama partneri toodete edasimüüjana enda ettevõttes. Jugelt üle tuhande kodu, peamiselt Harjumaal, on saanud kvaliteetse mööblikomplekti nii köögi-, esiku-, kui ka vannitoa mööbli näol.

Tänaseks olen valinud pehmema eneseteostusväljundi – paar aastat tagasi on ukse avanud A la Carte Design Kunstisalong, mis tänaseks toimib e-salongina. www.alacartedesign.eu keskonnast saab soetada maale, graafikat.

Näitus on inspireeritud meie loomulikust elukeskkonnast – loodusest. Inimese olemises ja tema loomingus on peidus hoopis teistmoodi saladused…. Usun, et hästi hoitud ja tervest loodusest ilu ammutamine ning selle ilu peegeldamine hoiab meid tervetena, nii vaatajaid kui ilu loojaid. Tasakaal, harmoonia, esteetilisus, kas mitte need klassikalised väärtused ei peaks meid viima uutele eetilistele tasanditele. Areng, liikumine – elu loomulik osa. Keegi meist ei kipu puhkusele minema laastatud linna või saastatud keskkonda. Mere rand, puhas õhk ja vesi, sinna ihkab hing taastuma…..

Head kunstinautimist!

Küllike Hiiemäe
+37255677767 www.alacartedesign.eu , [email protected]