Veebipoe Alacartedesign (edaspidi Veebipood) omanik on A la Carte Design OÜ (registrikood 12063833).

Müügilepingu kehtivus, kunstiteose- ja hinnainfo.

Müügitingimused kehtivad Veebipoest komisjonimüüki võetud kunstiteoste (teos, toode) ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kunstiteose kättetoimetamise eest.

Kunstiteose kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu märgitakse ostjale elektroonselt saadetavale arvele.

Teave teose kohta on esitatud Veebipoes vahetult teose juures.

Tellimuse vormistamine

Teose tellimiseks tuleb saata Veebipoe kontaktile [email protected] vabas vormis teade ostusoovi kohta. Veebipood kontrollib teose saadavust ning saadab seejärel Teie e-aadressile ostumüügi arve.

Ostumüügi leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole, millega ostja ühtlasi ka kinnitab oma nõusolekut ostumüügi tingimustega.

Kui tellitud teost ei ole võimalik mingil põhjusel tarnida, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse ainult Eesti riigi siseselt.

TarneTarneaegHind
A la Carte Design OÜ1 päev50 km raadiuses Tallinn-Harjumaa  

0,8 eur/km

Omniva pakiautomaat3-7 päeva3.99€
Omniva kuller3-7 päevaSõltub teose kaalust ning pakkimis materjalist

Omniva pakiautomaat

Omniva välitingimustes pakiautomaadist saab paki kätte täpselt sobival ajal, sest need on avatud 24h. Suurim pakiautomaatide võrgustik Baltikumis. Omniva pakiautomaadid on turvalised ja varustatud valveseadmetega ning paki vastuvõtmiseks kulub kõigest 15 sekundit. Paki maksimaalne suurus 41x38x64cm, kaal 30kg. Kohe kui pakk on jõudnud Omniva pakiautomaati edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS või e-kirjale teade.

* NB! Talvel miinuskraadidega on paljudel toodetel (nt värvidel) oht saada välistingimustes olevates pakiautomaatides külmakahjustusi. Sellistel juhtudel on soovitatav valida mõni muu transpordi lahendus, Müüja jätab õiguse vahetada vastav kohaletoimetamise viis või pikendada tarneaega, kui on alust arvata, et tooted võivad saada ilmast tingituna kahjustada.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul.

Maksmine

epoe valuuta on euro.

Tasuda on võimalik erinevate makselahendustega vastavalt riigile:

Eesti: Luminor, SEB, LHV, Swedbank internetipangalingid ja krediitkaart (MasteCard, Visa)

Teiste riikide kliendid saavad tasuda krediitkaardiga (MasteCard, Visa).

Tellimust hakatakse täitma peale 100% makse laekumist Müüja arvelduskontole väljaarvatud krediidilepinguliste klientide puhul. Kui arvega makstes ei ole raha laekunud Müüja arvelduskontole 7 päeva jooksul peale tellimuse esitamist tühistatakse tellimus automaatselt.

Makse teostamine esitatud arve alusel toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga Luminor, SEB; LHV, Swedbank; Coop vms. vahendusel.

Taganemisõigus 

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud teost kasutada muul viisil kui on vajalik teose olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud teose testimiseks füüsilises poes.

Kui teost on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik teose olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt teose väärtuse vähenemisele.

Teose tagastamiseks tuleb esitada teose ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile [email protected] hiljemalt 14 päeva jooksul teose kättesaamisest.

Teose tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab teose tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul teose üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava teose kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi teos, kui teose hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla teose turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud teose lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile [email protected] või helistada telefonil: +372 56 873 236. Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast teose üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud teosel on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega teose. Kui teost ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada ostetud teos.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile [email protected] või helistada telefonil: +372 56 873 236

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.